Окуляри сонцезахисні унісекс обзорні прямокутні в металевій оправі з градієнтним тонуванням та пластиковими дужками





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні унісекс прямокутні окуляри з поляризацією
- стать: унісекс;
- поляризація лінз;
- колір тонування: шоколадний, сірий;
- захист від ультрафіолету UV400.
Розміри: 59*15-146. 143 мм загальна ширина, 49 мм висота, 140 мм між дужками.
Працюємо як інтернет-магазин зі своєю оптик-майстернею. Якщо Вам сподобалася дана модель оправи, можемо встановити лінзи за Вашим рецептом будь-якої складності, за бажанням пофарбуємо затонуємо лінзи в будь-який колір.
Виготовимо окуляри за Вашим рецептом будь-якої складності:
- астигматичні лінзи;
- асферичні лінзи;
- лінзи з акомодацією;
- прогресивні лінзи;
- лентикулярні лінзи;
- біфокальні лінзи;
- антивідблискові лінзи;
- лінзи із комп'ютерним захистом;
- сонцезахисні окуляри з діоптріями;
- водійські окуляри з діоптріями;
- тонування та фарбування в один або кілька кольорів.
Звертайтесь, завжди раді допомогти
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Сірий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 59 мм |
| Висота лінзи | 49 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Довжина завушника | 146 мм |
| Міст | 15 мм |

