Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- матеріал: темний корок;
- форма футляру: горизонтальний;
- ширина - 145 мм, висота - 50 мм, глибина - 23 мм
- виробництво: Україна, Acropolis
|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Горизонтальний |
| Ступінь жорсткості | Жорсткий |
| Форма | Класична |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Спосіб закривання | Магніти |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 50 мм |