Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коригуючі жіночі окуляри віразні кішечки
матеріал оправи: пластик;
лінзи полімерні;
стать: жіночі;
діоптріі: +1.0 +1.5 +2.0 +2.5 +3.0 +3.5 +4.0 +4.5 +5.0 +5.5 +6.0
-1.00 -1.5 -2.0 -2.5 -3.0 -3.5 -4.0 -4.5 -5.0 -5.5 -6.0
колір оправи: чорний, чорний+червоний, леопардовий.
Заміри оправи: 55*17-138. Загальна ширина 136, висота 42, між дужками 131
Працюємо як інтернет-магазин зі своєю оптик-майстернею. Якщо Вам сподобалася дана модель оправи, можемо встановити лінзи за Вашим рецептом будь-якої складності, за бажанням пофарбуємо затонуємо лінзи в будь-який колір.
Виготовимо окуляри за Вашим рецептом будь-якої складності:
астигматичні лінзи;
асферичні лінзи;
лінзи з акомодацією;
прогресивні лінзи;
лентикулярні лінзи;
біфокальні лінзи;
антивідблискові лінзи;
лінзи із комп'ютерним захистом;
сонцезахисні окуляри з діоптріями;
водійські окуляри з діоптріями;
тонування та фарбування в один або кілька кольорів.
Звертайтесь, завжди раді допомогти
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maysternya |
| Пол | Женский |
| Тип оправы | Полуободковые |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота линзы | 42 мм |
| Мост | 17 мм |
| Общая ширина | 136 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн линз | Сферические |
| Диоптрия | +6.0 |
| Длина заушника | 138 |
| Индекс преломления | 1,5 |
| Материал | Пластик |
| Межзрачковое расстояние (PD) | 62-64 |
| Тип | Очки с диоптриями |
| Тип линз по материалу | Органические |
| Тип линз по оптическому действию | Стигматические |
| Тип очковых линз | Монофокальные |
| Форма | Другая |
| Цветность линз | Бесцветные линзы |
| Ширина линзы | 55 |




