Водійські окуляри з поляризацією для вечірнього та нічного керування авто авіатори на широке обличчя в тонкій




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водійські унісекс окуляри авіатори з поляризацією
захист від ультрафіолету uv400;
стать: унісекс;
матеріал оправи: метал;
лінзи полікарбонат;
поляризація лінз;
колір: золотистий.
Розміри: 62*13-140.
Ширина по обличчю між крайніми точками 150 мм, висота окулярів 55 мм
Ширина між дужками 144 мм
Працюємо як інтернет-магазин зі своєю оптик-майстернею. Якщо Вам сподобалася дана модель оправи, можемо встановити лінзи за Вашим рецептом будь-якої складності, за бажанням пофарбуємо затонуємо лінзи в будь-який колір.
Виготовимо окуляри за Вашим рецептом будь-якої складності:
астигматичні лінзи;
асферичні лінзи;
лінзи з акомодацією;
прогресивні лінзи;
лентикулярні лінзи;
біфокальні лінзи;
антивідблискові лінзи;
лінзи із комп'ютерним захистом;
сонцезахисні окуляри з діоптріями;
водійські окуляри з діоптріями;
тонування та фарбування в один або кілька кольорів.
Звертайтесь, завжди раді допомогти
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maysternya |
| Градиенты | Нет |
| Материал оправы | Металл |
| Пол | Унисекс |
| Поляризация | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип линз по материалу | Поликарбонатные |
| Тип оправы | Ободковые |
| Форма | Авиатор |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет линз | Желтый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Размеры | |
| Высота линзы | 55 мм |
| Мост | 13 мм |
| Общая ширина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина заушника | 140 |
| Ширина линзы | 62 |

