Очки женские корректирующие зрение тонированные линзы градиент в пластиковой легкой опреве Черный, +1.0





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коригуючі жіночі тоновані окуляри
матеріал оправи: пластик;
лінзи полімерні, тонування градієнт;
стать: жіночі;
діоптріі: +1.0 +1.5 +2.0 +2.5 +3.0 +3.5 +4.0
-1.00 -1.5 -2.0 -2.5 -3.0 -3.5 -4.0
колір на фото: чорний, сірий, коричневий.
Заміри оправи: 54*17-145. Загальна ширина 141, висота 45, між дужками 135
Працюємо як інтернет-магазин зі своєю оптик-майстернею. Якщо Вам сподобалася дана модель оправи, можемо встановити лінзи за Вашим рецептом будь-якої складності, за бажанням пофарбуємо затонуємо лінзи в будь-який колір.
Виготовимо окуляри за Вашим рецептом будь-якої складності:
астигматичні лінзи;
асферичні лінзи;
лінзи з акомодацією;
прогресивні лінзи;
лентикулярні лінзи;
біфокальні лінзи;
антивідблискові лінзи;
лінзи із комп'ютерним захистом;
сонцезахисні окуляри з діоптріями;
водійські окуляри з діоптріями;
тонування та фарбування в один або кілька кольорів.
Звертайтесь, завжди раді допомогти
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maysternya |
| Тип оправы | Ободковые |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота линзы | 45 мм |
| Дизайн линз | Сферические |
| Диоптрия | +1.0 |
| Длина заушника | 145 |
| Индекс преломления | 1,5 |
| Материал | Пластик |
| Межзрачковое расстояние (PD) | 62-64 |
| Мост | 17 мм |
| Общая ширина | 141 мм |
| Пол | Женский |
| Тип | Очки с диоптриями |
| Тип линз по материалу | Органические |
| Тип линз по оптическому действию | Стигматические |
| Тип очковых линз | Монофокальные |
| Форма | Другая |
| Цветность линз | Тонированные линзы |
| Ширина линзы | 54 |

