Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коригуючі жіночі окуляри для зору овальні
матеріал оправи: пластик;
стать: жіночі;
різновиди: діоптрії +0.5, +0.75, +1.0, +1.25, +1.5, +1.75, +2.0, +2.25 +2.5, +2.75 +3.0, +3.5, +4.0, +4.5, +5.0, +5.5, +6.0;
лінзи полімерні;
кольори оправи: бордовий, білий, чорний;
центрування 62-64.
Заміри: 54*19-144. Ширина лінзи: 54, місток 19, довжина завушника 144. Ширина 143, висота 43.
Працюємо як інтернет-магазин зі своєю оптик-майстернею. Якщо Вам сподобалася дана модель оправи, можемо встановити лінзи за Вашим рецептом будь-якої складності, за бажанням пофарбуємо затонуємо лінзи в будь-який колір.
Виготовимо окуляри за Вашим рецептом будь-якої складності:
астигматичні лінзи;
асферичні лінзи;
лінзи з акомодацією;
прогресивні лінзи;
лентикулярні лінзи;
біфокальні лінзи;
антивідблискові лінзи;
лінзи із комп'ютерним захистом;
сонцезахисні окуляри з діоптріями;
водійські окуляри з діоптріями;
тонування та фарбування в один або кілька кольорів.
Звертайтесь, завжди раді допомогти
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maysternya |
| Высота линзы | 43 мм |
| Дизайн линз | Сферические |
| Диоптрия | +5.0 |
| Индекс преломления | 1,5 |
| Материал | Пластик |
| Межзрачковое расстояние (PD) | 62-64 |
| Мост | 19 мм |
| Общая ширина | 143 мм |
| Пол | Женский |
| Тип | Очки с диоптриями |
| Тип линз по материалу | Органические |
| Тип линз по оптическому действию | Стигматические |
| Тип оправы | Ободковые |
| Тип очковых линз | Монофокальные |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Черный |
| Цветность линз | Бесцветные линзы |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина заушника | 144 |
| Ширина линзы | 54 |






