Описание
Характеристики
Информация для заказа
Окуляри для зору жіночі напівободкові оправа метал з пластиковими дужками
рмц 62-64 мм
Якщо Вам сподобалася саме ця оправа, можемо встановити лінзи за Вашим рецептом
Для розрахунку вартості виготовлення окулярів за Вашим рецептом напишіть нам або надішліть фото рецепту. Працюємо, як інтернет-магазин зі своєю оптик-майстернею. Якщо Вам сподобалася дана модель оправи, можемо встановити лінзи за Вашим рецептом будь-якої складності, за бажанням пофарбуємо затонуємо лінзи в будь-який колір. Виготовимо окуляри за Вашим рецептом будь-якої складності: - астигматичні лінзи, - асферичні лінзи, - лінзи з акомодацією, - Прогресивні лінзи, - лентикулярні лінзи, - біфокальні лінзи, - антивідблискові лінзи, - лінзи з комп'ютерним захистом, - сонцезахисні окуляри з діоптріями, - водійські окуляри з діоптріями, - тонування та фарбування в один або кілька кольорів. Звертайтесь, завжди раді допомогти
| Размеры | |
|---|---|
| Высота линзы | 43 мм |
| Мост | 18 мм |
| Общая ширина | 136 мм |
| Основные | |
| Пол | Женский |
| Тип оправы | Полуободковые |
| Цвет | Розовый |
| Производитель | Maysternya |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн линз | Сферические |
| Диоптрия | +3.0 |
| Длина заушника | 138 |
| Индекс преломления | 1,5 |
| Материал | Комбинированный |
| Межзрачковое расстояние (PD) | 62-64 |
| Положение главного фокуса | Положительные |
| Тип | Очки с диоптриями |
| Тип линз по материалу | Органические |
| Тип линз по оптическому действию | Стигматические |
| Тип очковых линз | Монофокальные |
| Форма | Другая |
| Цветность линз | Бесцветные линзы |
| Ширина линзы | 54 |






