Жіночий чохол, футляр для окулярів зручний на пружині хлопавка яскраве забарвлення Папороть
Описание
Характеристики
Информация для заказа
|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 156 мм |
| Материал | Ткань |
| Способ закрывания | Пружинный замок |
| Степень жесткости | Жесткий |
| Тип | Горизонтальный |
| Форма | Классическая |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 60 мм |
|
| Рисунок на корпусе | папоротник |